ÖZTEK HABERLEŞME VE YAZILIM LTD ŞTİ

öztek logo

Firmamız Öztek, bilgisayar ve yazılım alanlarda faaliyet göstermek için 2006 yılında kurulmuş, 3 yıl bilgisayar bakım ve yazılım hizmeti verdikten sonra online yazılımlar ve telekominikasyon alanlarında faaliyet göstermeye başlamış, bu alanlarda branşlaşmış , üst düzey yetki ve lisansları alarak bu geniş faaliyet alanlarında yatırımlar yapmış , ve öncü firmalardan biri olmuştur.

İnşaat, Hayvancılık vb. bir Çok farklı alanlarda faaliyetlerini sürdüren firmamız, ana faaliyet alnında ar-ge ve yatırım hizmetlerini artırarak, Öztek Haberleşme Tic. San. Ltd. Şti olarak şirketleşirken diğer faaliyet alanlarında ki hizmetlerini de büyütürek başarı ile sürdürmektedir.

Firmamız, Öztek Haberleşme Tic. San. Ltd. Şti. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Telefon Hizmetleri ve İnternet Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı alarak sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Öztek, Aldığı Yetki ve Lisanslar desteği ile tüm GSM operatörleri ile birebir anlaşmalar yaparak tüm GSM operatörlerinin santrallerine doğrudan bağlanmıştır.

Yine internet hizmetleri için dağıtım anlaşmaları yaparak yerel ve ulusal internet dağıtımı hizmetleri vermeyede başlamış, Wifi İnternet dağıtımında Bölgenin öncü kuruluşu olurken , ulusal internet dağıtımında da etkisini artırmaya başlamıştır.